Agenda

29
sep

Alle leerlingen na het 4e lesuur vrij

7
okt

Herdenking vliegramp

7
okt

Onderbouwfeest

Van 19:30 tot 22:00 uur in de aula van de school

10
okt

Topweek 1

t/m 14 oktober

10
okt

PO-VO avond (voor leerlingen van groep 8)

10
okt

Excursie naar Den Haag mavo 3

10
okt

Filmworkshop brugklassen

10
okt

Voorstelling Floortje Bloem h4/v4

10
okt

NXTLVL-WO (voor leerlingen van v4/v5/v6)

Plaats: ROC Aventus Apeldoorn Tijd: vanaf 18:00u

11
okt

PO-VO avond (voor leerlingen van groep 8)

11
okt

Excursie naar Kamp Vught h3

Vertrek van school 11:00 tot 17:00 uur

11
okt

Excursie naar Paleis op de Dam en het Rijksmuseum h5/v5 (leerlingen met kunst)

11
okt

Excursie naar het Rijksmuseum en het Stedelijk Museum v6 (leerlingen met kunst)

11
okt

Skiën en snowboarden m3/v3

Plaats: SnowWorld Zoetermeer

11
okt

NXTLVL-HBO (voor h4 (verplicht)/h5/v4/v5/v6)

Plaats: ROC Aventus Tijd: vanaf 18:00u

12
okt

Skiën en snowboarden h3

Plaats: SnowWorld Zoetermeer

12
okt

Voorstelling VerPest voor brugklasleerlingen

Plaats: lokaal D3/D4

12
okt

Opening WON colleges v4

Plaats: aula

12
okt

Film Massa h4/v4 (leerlingen met kunst)

12
okt

NXTLVL-MBO (voor m3/m4)

Plaats: ROC Aventus Apeldoorn Tijd: vanaf 18:00u

13
okt

Workshopdag WON a2/g2

13
okt

Excursie Museum More m4 (leerlingen met kunst)

Plaats: Gorssel

14
okt

Excursie CODA v5

14
okt

Excursie naar Keulen v4 (leerlingen met Duits)

14
okt

Techniek Festival leerlingen bèta+ klas 2

19
okt

19:30u Debatavond gymnasium 1

24
okt

Herfstvakantie

Van 24 oktober t/m 28 oktober

2
nov

Doe-middag / talentklas 2 november

Van 14:30 tot 16:30 uur

3
nov

Toetsperiode 1: h3/h4/h5 en v3/v4/v5/v6

Van 3 t/m 10 november

3
nov

SE2 mavo 4

Van 3 t/m 10 november

4
nov

Dansvoorstelling Delft Fringe Festival h4/v4 (leerlingen met kunst)

Van 20:00 tot 22:00 uur in Orpheus Apeldoorn

9
nov

Doe-middag / talentklas 9 november

Van 14:30 tot 16:30 uur

15
nov

Audities muziekavond

Van 14:00 tot 16:00 uur

16
nov

Doe-middag/brugspiekmiddag 16 november

Van 14:30 tot 16:30 uur

23
nov

Doe-middag/brugspiekmiddag 23 november

Van 14:30 tot 16:30 uur

30
nov

Doe-middag / talentklas 30 november

Van 14:30 tot 16:30 uur

8
feb

Open Dag

Van 15:00 tot 20:00 uur